Marketing vs. Covid 19

Jak Vám pomůžeme

v době koronaviru?

Potřebujete převést Vaše podnikání do online režimu?
Jsme tu pro Vás i nyní.

Jsme v tom společně

Tato situace ovlivnila asi nás všechny. Většina firem omezila provoz na minimum a to ovlivnilo samozřejmě i nás. Přesto Vám však chceme být k dispozici i nyní a pomoct Vám překonat tuto krizi společně.

Jelikož jsme výhradně online agentura, tak Vám pomůžeme především s tím, co je nyní nejdůležitější a to převést Vaše podnikání do online režimu.

Jste restaurace a musíte mít zavřeno? Jste obchod, který momentálně přišel o zákazníky nebo jakákoliv firma, která se momentálně potýká s propadem zákazníků a prodejů? Kontaktujte nás, společně vymyslíme jak Vaše podnikání převést na online a zachránit tak alespoň částečně Vaše příjmy a zákazníky.

Jakákoliv aktivita je momentálně vítaná. Vaši zákazníci ocení i pouhou snahu pomoct. Pojďte se s krizí poprat a nečekat jen v koutě na to až to vše skončí. Vaši zákazníci si to budou pamatovat.

Webové stránky
či eshop pro posílení prodeje

Vytvoříme Vám moderní a responzivní webové stránky, které budou v souladu s Vaší vizuální identitou a nastavené tak, aby mohly fungovat jako Vaše online provozova. Jestliže jste malý obchůdek na náměstí, tak Vám vytvoříme jednoduchý eshop, díky kterému doručíte zboží Vašim zákazníkům až domů. Pokud jste například restaurace, tak Vám vytvoříme online nabídku připravenou pro rozvoz či vyzvednutí formou takeaway.

Zpracování
a výroba materiálů

Jsme schopni Vám graficky navrhnout téměř cokoliv a zároveň Vám to poté vyrobíme. Od tiskovin, které upozorní Vaše zákazníky na aktuální situaci, či na dodržování hygienických pravidel, přes velkoplošnou výrobu, která upozorní na to, že případně máte otevřeno a za jakých podmínek až po bannery, visačky na dveře a mnoho dalšího.

Textilní roušky
s firemním či informačním potiskem

Textilní roušky jsou alternativním řešením při ochraně proti virům a nemocem přenášejících se vzduchem. Jejich hlavní výhodou je především možnost opakovaného použití po vyprání na 60°. Tyto roušky mohou být vyrobeny ve Vašich firemních barvách, s logem nebo mohou nést Vaše firemní sdělení či jakoukoliv informaci. Zcela jedinečný design roušek Vám také rádi dle Vašich pokynů navrhneme sami zdarma.

Strategie a plány
do budoucna

Využijte nyní toho, že chvíli neřešíte běžnou agendu, a podívejte se s námi o pár měsíců dopředu. Nevrátíme se do normálu, ale do silné recese - a v ní spousta věcí, na kterých dnes značky stojí, přestane platit. Proto je nutné začít plánovat teď. Už teď tušíme, jak se postupně budou uvolňovat opatření. A na vývoj bude nutné reagovat.

roky zkušeností

V oboru jsme již přes 6 let a za tu dobu jsme spolupracovali s mnoha spokojenými klienty. Navíc díky naší široké nabídce produktů a služeb umíme vymyslet a zrealizovat prakticky cokoliv.

Konzultace zdarma

Dejte nám vědět v jaké jste situaci a s jakými problémy se nyní potýkáte. My Vám zdarma poradíme jaké jsou možnosti a jak udržet Váš byznys v chodu

Rychlé jednání

Víme, že momentálně závisí na každé minutě. Čím déle nefungujete a nemůžete nabízet své služby, tím více Vás to bude stát, proto budeme jednat velmi rychle.

Až 50% sleva

Naše ceny jsme srazili na minimum, jelikož jsme si vědomi, že poslední věc, kterou nyní chcete je utrácet velké částky.

Rozložení plateb

V případě nedostatku prostředků jsme schopni Vám platbu rozložit na několik měsíců nebo jakkoliv dle Vašich možností.

Na zakázku Vám vyrobíme jakékoliv informační a výstražné materiály. Grafický návrh Vám vytvoříme zdarma.

Nálepky, lepící pásky, podlahové značky, letáky, plakáty, bannery, PVC tabulky, visačky na dveře a mnoho dalšího…

NETRADIČNÍ FORMA
PROPAGACE?

Nošení roušek je momentálně to nejzodpovědnější a nejjednodušší, co může každý z nás nyní udělat. Zároveň se však jedná o velmi zajímavý reklamní prostor, proč ho tedy nevyužít?

Textilní rouška ze dvou vrstev a kapsičkou s celopotiskem pro opakované použití

Textilní rouška s plnobarevným potiskem, složená ze dvou vrstev s kapsou pro vložení textilního nebo nano filtru, uchycení gumičkami kolem uší.

od 156 Kč / kus

Materiál svrchní díl: 100% polyester, na který se sublimační potiskem aplikuje grafika
Materiál spodní díl: 100% bavlna
Velikost: dvě varianty velikostí dětská/dospělá
Potisk: Plnobarevný celopotisk v ceně
Doba dodání: 10-17 dní od potvrzení objednávky

Šablonu pro vložení grafiky Vám po objednávce zašleme nebo Vám můžeme grafiku ZDARMA zpracovat.

Varianty balení: A - 10 kusů, B - 50 kusů, C - 100 kusů, D - 200 kusů, E - 500 kusů, F - 1000 kusů, G - 2000 kusů (jiné počty kusů nejsou možné, tj. minimální počet je 10 kusů)

Cena je uvedena bez DPH

JAK TO
FUNGUJE?

Textilní roušky včetně potisku jsou vzhledem k vyššímu nákladu určeny spíše pro firmy (z důvodu rozložení ceny předtiskové přípravy do více kusů). U vyšších nákladů cena předtiskové přípravy a potisku výrazně klesá.

Rouška z mikrovlákna s celopotiskem pro opakované použití

Látkové roušky jsou alternativním řešením při ochraně proti virům a nemocem přenášejících se vzduchem. Tyto roušky mohou být vyrobeny ve Vašich firemních barvách nebo mohou nést Vaše firemní sdělení.

od 74 Kč / kus

Materiál: Mikrovlákno
Velikost: UNI - 22x13cm
Potisk: Plnobarevný celopotisk v ceně
Doba dodání: 10-17 dní od potvrzení objednávky

Šablonu pro vložení grafiky Vám po objednávce zašleme nebo Vám můžeme grafiku ZDARMA zpracovat.

Varianty balení: A - 200 kusů, B - 500 kusů, C - 1000 kusů, D - 2000 kusů (jiné počty kusů nejsou možné, tj. minimální počet je 200 kusů)

Cena je uvedena bez DPH

1.png
Odeslání poptávky

Pošlete nám poptávku a my Vám připravíme grafický návrh a cenový odhad.

Potvrzení objednávky

Po potvrzení Vám bude vystavena faktura, po jejimž proplacení půjdou roušky do výroby. Hotovost nepřijímáme.

Výroba

Po tom co budou roušky vyrobeny Vám je doručíme na Vaši adresu, případně si je u nás vyzvednete osobně.